Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Supra Phono Kabel połączeniowy do gramofonów

Kabel Połączeniowy Supra Phono Kabel Połączeniowy Supra Phono

Supra - jedna z najstarszych na świecie firm produkujących kable dla sprzętu audio, z dumą obchodzi w tym roku swoje 40-lecie działalności. Interkonekt Supra Phono  jest jednym z dwóch kabli stworzonych z okazji tej okrągłej rocznicy.

Ze względu na właściwości elektryczne i dodatkową żyłę do podłączenia masy, kabel dedykowany jest do połączeń gramofonów. Niska pojemność , bardzo dobry velocity factor oraz skuteczne ekranowanie mogą być ogromnym atutem przy połączeniach zarówno gramofonów z wymagającymi, niskonapięciowymi wkładkami MC, jak i każdego innego elementu systemu audio.  Cechy wyróżniające ten kabel to doskonały przekaz całego pasma bez najmniejszego spowalniania transjentów oraz  całkowity brak szumów .

Konstrukcja kabla połączeniowego Supra Phono oparta jest na plecionce z 19 żył o średnicy 0,127mm, wykonanych z cynowanej miedzi beztlenowej o czystości 5N. Dwie takie plecionki umieszczone w izolacjach z polietylenu tworzą jeden kanał owinięty szczelnym nylonowo-karbonowym ekranem nowej konstrukcji. Całość znajduje się w zewnętrznej izolacji wykonanej ze specjalnej odmiany PVC,  odpornej na starzenie i podwyższoną temperaturę. Między kanałami biegnie dodatkowa żyła uziemiająca zakończona małymi widełkami dla ułatwienia mocowania w zaciskach masowych.

Kabel  Supra Phono produkowany jest oczywiście w Szwecji. Cenę skalkulowano na poziomie 530zł (za kabel o długości 1m, konfekcjonowany fabrycznie z wtyczkami RCA-6), co przy możliwościach sonicznych tego kabla jest prawdziwą atrakcją.