Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Zamień swój kabel ethernetowy na Supra CAT 8

Supra CAT 8 Supra CAT 8

Entuzjastyczne przyjęcie kabla Supra CAT8 w amerykańskiej prasie audio.

Amerykański portal Audio Bacon zamieścił wczoraj test kabla ethernetowego Supra CAT 8. W towarzystwie najczęściej sporo droższych kabli - m.in Cardas, Wireworld, Synergistic Research czy SoTM, Supra wypadła rewelacyjnie!

Kilka zdań z testu: "Ten kabel ma bardzo spójny i gładki, a jednocześnie pełny i euforyczny dźwięk."

"Dostrajanie tego kabla było oczywiście zrobione z dużą ilością wrażliwości, miłości i dbałości (TLC -ang. Tender Love ancd Care). Jest bogaty, muzyczny, naturalny i przyjemny wciągający. Zapewnia odpowiednią ilość gęstości tonalnej instrumentom i wokalom przy zachowaniu bardzo płynnego i szczegółowego dźwięku."


"Nawet podczas sesji odsłuchowej z dużo droższym kablem, ciągnęło mnie z powrotem do Supra CAT8. Każdy kabel miał swoje cechy, ale Supra CAT8 po prostu wciąga mnie do muzyki. Musiałem zrobić kilka trzykrotnych podejść, ponieważ nie mogłem uwierzyć, że konsekwentnie preferowałem kabel za 45 dolarów"

"Zastąpiłem mój główny kabel z modemu do routera Suprą CAT 8 i wysłuchałem moich ulubionych piosenek na Spotify i Tidal'u. Różnica była niezaprzeczalna, teraz można zrozumieć, że nie wszystkie decyzje zakupu przez audiofilów są irracjonalne. Nawet twoja mama mogłaby usłyszeć różnicę. Wszyscy którzy odtwarzają muzykę przez streaming otrzymają przyjemny i wyraźnie słyszalny upgrade jakości dźwięku."

Cały test dostępny jest tutaj.


A my zapraszamy do przetestowania w Państwa urządzeniach sieciowych.