Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Trigger 12V - bezprzewodowy moduł do sterowania ekranem elektrycznym

Lumene Trigger 12V bezprzewodowy moduł do sterowania ekranem elektrycznym Lumene Trigger 12V bezprzewodowy moduł do sterowania ekranem elektrycznym

Trigger zapewnia bezprzewodową transmisję sygnałów sterujących z projektora do ekranu, windy bądź żaluzji, opuszczając je w momencie włączenia i podnosząc, gdy wyłączany jest projektor. Dzięki temu urządzeniu instalacja systemu jest bardzo prosta, a przede wszystkim bez żadnych dodatkowych kabli.

sterowanie bezprzewodowe podnosi funkcjonalność zarówno kina domowego jak i systemów konferencyjnych i prezentacyjnych. Szerokie możliwości jakie dają oferowane urządzenia systemu radiowego oraz IR na podczerwień, zaspakajają oczekiwania projektantów i wymagających inwestorów.

Bezprzewodowy trigger Lumene  składa się z dwóch modułów zakończonych wtykiem mini Jack 3,5 mm. Dodatkowo w zestawie zawarte są dwa adaptery, z jednej strony zakończone gniazdem dla mini Jack 3,5, a z drugiej wtykiem RJ11/RJ12.

Moduł nadawczy instalowany jest w projektorze, natomiast moduł odbiorczy w ekranie. Urządzenie przesyła sygnał o częstotliwości 868 MHz na odległość do 10 metrów. Dodatkowe zasilanie do triggera nie jest wymagane, jego nadajnik zasilany jest przez baterie.
    
DANE TECHNICZNE TRIGGERA

WYGLĄD

PVC, kolor czarny

Lumene Trigger 12V

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Częstotliwość:  868 MHz
Modulacja:  FM
Wyjście:  mini-jack 3,5 mm
Adapter wyjściowy IR
Bateria:  CR2430 3V
Zasięg:   do 10 m

SPOSOBY STEROWANIA

sterowanie bezprzewodowe

GWARANCJA

24 miesiące

WYMIARY

Wymiary (szer. x wys. x głęb.): 93 x 25 x 70 mm
Waga brutto: 0,03 kg
Waga netto: 0,02 kg