Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Kable Supra DisplayPort - rozdzielczość 4K do 15 metrów

Supra DisplayPort Supra DisplayPort

Supra wprowadza do oferty długo oczekiwane kable DisplayPort.

DisplayPort jest uniwersalnym interfejsem cyfrowym opracowanym przez VESA (Video Electronics Standards Association) w 2006 roku. Głównym założeniem nowego standardu była tramsmisja sygnału między komputerem a monitorem, ale w związku z dynamicznym rozwojem technologii przetwarzania obrazu złącza DisplayPort zagościły także w systemach kina domowego i innych mediach. Wielkoformatowe wyświetlacze, ściany video, projektory i telewizory wysokiej rozdzielczości coraz częściej korzystają z tego formatu.

Kable Supra DisplayPort oparte są na doskonałym, sprawdzonym przewodzie Supra HD5, spełniającym najwyższe dzisiejsze wymagania. Za połączenie z gniazdem odpowiadają solidne, nowo opracowane wtyczki z pewnie działającym mechanizmem blokującym. Powierzchnia styków pokryta jest trwałą warstwą złota 24K. Supra DisplayPort zapewnia błyskawiczną, idealnie ekranowaną i dokładną transmisję sygnału, co pozwala na przekaz obrazu z najwyższą wiernością, czy wykonanie dowolnej grafiki z najdrobniejszymi szczegółami, w najlepszym wydaniu. Kabel obsługuje wszystkie funkcje interfejsu umożliwiając zarządzanie i kontrolę nad strumieniem danych.
Cena 370 zł za kabel o długości 1m.


Przeczytaj więcej o Supra DisplayPort

Przejdź do sklepu