Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Origin Live Aurora MK3 gramofon analogowy (deck)

Origin Live Aurora MK3 gramofon Origin Live Aurora MK3 gramofon

Gramofon Origin Live Aurora MK3 jest następcą dwóch wielokrotnie nagradzanych poprzedników Aurora MK1 i MK2. W wersji MK3 poprawiono wygląd oraz zwiększono możliwości soniczne. Przystepna cena z jakością High End czyni z Aurora MK3 prawdziwą okazję, wyprzedzając wiele dużo droższych konstrukcji. Już wyposażona w tańsze ramię i wkładkę, potrafi zadziwić jakością dźwięku która sugeruje zupełnie inny pułap cenowy. Najważniejsze cechy brzmienia Aurory Mk3 to doskonała przejrzystość, spójny timing, namacalna inscenizacja i obrazowanie sceny. Olbrzymia muzykalność i przyjazny dla systemu balans tonalny gwarantują wieloletnią przyjemność obcowania z muzyką.
Jak wszystkie konstrukcje Origin Live, kształty gramofonu wyrzeźbione są w stylowych łukach co w połączeniu z  polerowaną czernią tworzą ekskluzywną, przyciągającą wzrok stylizację.
Gramofon jest fabrycznie przystosowany do montażu jednego z ramion Origin Live o długości 9,5” (240mm). Opcjonalnie można wyposażyć go w ramię 12”, lub podwójny armboard. Talerz wykonany jest z materiału autorskiego projektu, redukującego napięcia wewnętrzne i pomagającego osiągnąć większą czystość dźwięku. Precyzyjne łożysko pracuje w specjalnym olejowym filmie. Ekstremalnie sztywne sub-chassis dzięki unikalnemu centralno punktowemu  systemowi podparcia osiąga bardzo niski poziom rezonansu własnego. Silnik prądu stałego umieszczony w osobnej obudowie posiada elektroniczną regulację obrotów 33 i 45rpm. Opcjonalnie można zamówić wersję z obrotami 78rpm. Regulacja wysokości ramienia (VTA) dostępna jest w bardzo wygodny sposób – od spodu armboard’u.